- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Προορίζεται για | Φρούτα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αλαγή της φοράς περιστροφής, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 300 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 0.650 l |
| Υψος | 27.5 cm |
| Πλάτος | 18.5 cm |
| Μήκος | 29.5 cm |