- -17,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Цвят | Черен |
| Предназначен за | Цитруси |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Система против плъзгане, Система за безопасност, Система против капене, Защита от прегряване |
| Мощност | 800 W, 800 W |
| Височина | 29.5 cm, 29.5 cm |
| Ширина | 19 cm, 19 cm |
| Дължина | 24 cm, 24 cm |
| Тегло | 1.42 Kg, 1.42 Kg |