- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προορίζεται για | Εσπεριδοειδή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Σύστημα ασφαλείας, Σύστημα κατά των διαρροών, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Εξουσία | 800 W, 800 W |
| Υψος | 29.5 cm, 29.5 cm |
| Πλάτος | 19 cm, 19 cm |
| Μήκος | 24 cm, 24 cm |
| Βάρος | 1.42 Kg, 1.42 Kg |