- -17,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Culoare | Negru |
| Utilizat pentru | Citrice |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare, Sistem de siguranță, Sistem anti-picurare, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Putere | 800 W, 800 W |
| Inaltime | 29.5 cm, 29.5 cm |
| Latime | 19 cm, 19 cm |
| Lungime | 24 cm, 24 cm |
| Greutate | 1.42 Kg, 1.42 Kg |