- -2,05 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Спалният комплект Cotton Box 129CTN4627 представлява стилна и уютна добавка към вашата спалня. Изработен от висококачествен 100% памук ранфорс, трите части включват: плик с размери 160х220 см, плосък чаршаф с размери 160х240 см и калъфка за възглавница 50х70 см.
Многоцветния дизайн предлага уникалност и удобство. Използва се пигментен печат и затваряне с копчета при завивката и тип плик за калъфката за възглавница. Продуктът може да се пере машинно при 40 °C.
Техническо описание
Спално бельо |
|
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Памук ранфорс |
| Принт | С принт |
| Цвят | Многоцветен |
| Тип закопчаване | Плик, Копчета |
| Брой части/комплект | 3 |
| Размери чаршаф | 160 x 240 cm |
| Размери калъф за завивка | 160 x 220 cm |
| Размери калъфка | 50 x 70 cm |
| Градуси на пране | 40 |
| За | Един човек |