- -2,05 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Спално бельо |
|
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Βαμβάκι Ranforce |
| Τυπώνω | Με μοτίβο |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Τύπος στερέωσης | Плик, Κουμπιά |
| Αριθμός εξαρτημάτων / σετ | 3 |
| Μεγέθη φύλλων | 160 x 240 cm |
| Μεγέθη παπλωματοθήκης | 160 x 220 cm |
| Διαστάσεις θήκης | 50 x 70 cm |
| Βαθμοί πλυσίματος | 40 |
| Για | Един човек |