- -2,05 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Спално бельо |
|
| Tip produs | Set |
| Material | Bumbac Ranfore |
| Imprimare | Imprimare |
| Culoare | Multicolor |
| Tip de prindere | Plic, Butoane |
| Numar de piese / set | 3 |
| Dimensiunile foilor | 160 x 240 cm |
| Dimensiuni husă pilota | 160 x 220 cm |
| Dimensiunile carcasei | 50 x 70 cm |
| Grade de spălare | 40 |
| Pentru | Един човек |