- -8,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Стенни часовници |
|
| Цвят | Черен |
| Дисплей | Аналогов |
| Стил | Модерен |
| Форма | Кръгла |
| Необходими батерии | 1 AA |
| Тип часовник | Стенен |
| Бройна система | Арабска |
| Височина | 50 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Диаметър | 50 cm |
| Механизъм | Електрически |