- -8,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Стенни часовници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Απεικόνιση | Αναλογικό |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 1 AA |
| Τύπος ρολογιού | Επιτοίχις |
| Σύστημα αριθμών | Αραβική |
| Υψος | 50 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Διάμετρος | 50 cm |
| Μηχανισμός | Ηλεκτρικός |