- -8,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Стенни часовници |
|
| Culoare | Negru |
| Afişa | Analog |
| Stil | La modă |
| Forma | Rundă |
| Baterii necesare | 1 AA |
| Tip ceas | Perete |
| Sistemul numeric | Arabeasca |
| Înălţime | 50 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Diametru | 50 cm |
| Mecanism | Electric |