- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сушилник за съдове |
|
| Материал | Стомана, Пластмаса |
| Брой нива | 1 |
| Цвят | Сив |
| Височина | 2.4 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Ширина | 31.9 cm |
| Тегло | 0.5 Kg |
| Материал тава | Пластмаса |