- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сушилник за съдове |
|
| Material | Oţel, Plastic |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Culoare | Gri |
| Înălţime | 2.4 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Lăţime | 31.9 cm |
| Greutate | 0.5 Kg |
| Materialul tăvii | Plastic |