- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сушилник за съдове |
|
| Υλικό | Ατσάλι, Πλαστικό |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 2.4 cm |
| Μήκος | 40 cm |
| Πλάτος | 31.9 cm |
| Βάρος | 0.5 Kg |
| Υλικό δίσκου | Πλαστικό |