- -3,58 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сушилник за съдове |
|
| Материал | Метал, Пластмаса, Алуминий |
| Брой нива | 1 |
| Цвят | Черен |
| Височина | 9.5 cm |
| Дължина | 41.5 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Тегло | 0.6 Kg |
| Материал тава | Пластмаса |