- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сушилник за съдове |
|
| Υλικό | Μέταλλο, Πλαστικό, Αλουμίνιο |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.5 cm |
| Μήκος | 41.5 cm |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Βάρος | 0.6 Kg |
| Υλικό δίσκου | Πλαστικό |