- -3,58 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сушилник за съдове |
|
| Material | Metal, Plastic, Aluminiu |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.5 cm |
| Lungime | 41.5 cm |
| Lăţime | 17.5 cm |
| Greutate | 0.6 Kg |
| Materialul tăvii | Plastic |