- -3,07 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Табуретки |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Табуретка |
| Стил | Класически |
| Принт | Без принт |
| Материал корпус | Дърво |
| Дървесен материал | Бор |
| Височина | 20.5 cm |
| Ширина | 21.5 cm |
| Дължина | 42 cm |