- -3,07 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Табуретки |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Taburet |
| Stil | Clasic |
| Imprimare | Fără tipărire |
| Material carcasă | Lemn |
| Material din lemn | Pin |
| Înălţime | 20.5 cm |
| Lăţime | 21.5 cm |
| Lungime | 42 cm |