- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Табуретки |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Σκαμπό |
| Στυλ | Κλασικό |
| Τυπώνω | Χωρίς μοτίβο |
| Υλικό στέγασης | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | Πεύκο |
| Υψος | 20.5 cm |
| Πλάτος | 21.5 cm |
| Μήκος | 42 cm |