- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Червен |
| Употреба | Универсална |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Стъкло |
| Функции | Незалепващ слой |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Правоъгълна |
| Източник на топлина | Фурна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Височина | 4 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Дължина | 15 cm |
| Капацитет | 0.8 l |