- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Стъкло |
| Functii | Strat non-stick |
| Numar compartimente | 1 |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 4 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Capacitate | 0.8 l |