- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Стъкло |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 4 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 15 cm |
| Χωρητικότητα | 0.8 l |