- -4,29 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Употреба | Пица |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Стомана |
| Съдържание пакет | 2x Тави за пица, 1x Резец |
| Функции | Незалепващ слой |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Фурна, Стъклокерамика, Индукция |
| Инструкции за употреба | Подходящ за фурна, Измиване на ръка |
| Височина | 1.5 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Тегло | 0.46 Kg |
| Диаметър | 29 cm |
| Дебелина | 1.5 cm |