- -4,29 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Utilizare | Pizza |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Oţel |
| Continut pachet | 2x Тави за пица, 1x Резец |
| Functii | Strat non-stick |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Cuptor, Ceramica din sticla, Inducţie |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor, Spalat pe maini |
| Inaltime | 1.5 cm |
| Latime | 29 cm |
| Greutate | 0.46 Kg |
| Diametru | 29 cm |
| Grosime | 1.5 cm |