- -4,29 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Χρήση | Πίτσα |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Πακέτο περιεχομένων | 2x Тави за пица, 1x Резец |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Φούρνος, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή |
| Οδηγίες χρήσης | Κατάλληλο για φούρνο, Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 1.5 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Βάρος | 0.46 Kg |
| Διάμετρος | 29 cm |
| Πάχος | 1.5 cm |