- -4,09 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Инокс |
| Употреба | Торти и сладкиши, Риба, Бургери |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Стомана |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Правоъгълна |
| Източник на топлина | Фурна |
| Материал интериор | Алуминий |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Височина | 5 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Капацитет | 5 l |
| Дебелина | 0.6 mm |