- -4,09 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Inox |
| Utilizare | Torturi și dulciuri, Peşte, Burgeri |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Oţel |
| Numar compartimente | 1 |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Aluminiu |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 5 cm |
| Latime | 27 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Capacitate | 5 l |
| Grosime | 0.6 mm |