- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Inox |
| Χρήση | Τούρτες και γλυκά, Ψάρι, Бургери |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 5 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Χωρητικότητα | 5 l |
| Πάχος | 0.6 mm |