Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Червен |
| Тип продукт | Форма за печене |
| Материал | Карбонова стомана |
| Брой отделения | 1 |
| Височина | 7.1 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Капацитет | 100 ml |