Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Coacere |
| Material | Otel carbon |
| Numar compartimente | 1 |
| Inaltime | 7.1 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Capacitate | 100 ml |