Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Φόρμα ψησίματος |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Υψος | 7.1 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Μήκος | 10 cm |
| Χωρητικότητα | 100 ml |