Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Черен |
| Употреба | Хляб и козунак |
| Източник на топлина | Фурна |
| Материал интериор | Силикон |
| Височина | 9.5 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Капацитет | 300 ml |