Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Ψωμί και τσουρέκι |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Εσωτερικό υλικό | Σιλικόνη |
| Υψος | 9.5 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Χωρητικότητα | 300 ml |