Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Pâine și cosunak |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Silicon |
| Inaltime | 9.5 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Capacitate | 300 ml |