- -17,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 126 cm (50``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Google TV |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Консумация на електроенергия в HDR режим / 1000 часа | 105 kWh |
| Тегло със стойка | 9 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |