- -17,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 126 cm (50``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Google TV |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 10 W |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Consum de energie în modul HDR / 1000 de ore | 105 kWh |
| Greutate cu suport | 9 Kg |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |