- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 126 cm (50``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 W |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Κατανάλωση ενέργειας σε λειτουργία HDR / 1000 ώρες | 105 kWh |
| Βάρος με βάση | 9 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |