- -23,01 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 81 cm |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | HD |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | VIDAA |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Disney+ |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Аудио технология | Dolby Audio |
| Мощност на вградените говорители | 12 W |
| Размери със стойка | 73.2 x 48.1 x 19.3 cm |
| Размери без стойка | 73.2 x 43.9 x 78 cm |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 75 x 75 |