- -23,01 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 81 cm |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | VIDAA |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Disney+ |
| Ανάλυση | 1366 x 768 |
| Τεχνολογία ήχου | Dolby Audio |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 12 W |
| Διαστάσεις με βάση | 73.2 x 48.1 x 19.3 cm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 73.2 x 43.9 x 78 cm |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |
| Συμβατό με VESA | 75 x 75 |