- -23,01 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 81 cm |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | HD |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | VIDAA |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Disney+ |
| Rezoluţie | 1366 x 768 |
| Tehnologia audio | Dolby Audio |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 12 W |
| Dimensiuni cu suport | 73.2 x 48.1 x 19.3 cm |
| Dimensiuni fara suport | 73.2 x 43.9 x 78 cm. |
| Pachet de conținut | la distanta |
| Compatibil VESA | 75 x 75 |