- -33,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 139 cm (55``) |
| Технология дисплей | QLED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Специална технология | QLED |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Тип процесор | Quad core |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Disney+ |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| HDR технология | HLG, Dolby Vision |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Wireless | Wi-Fi |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 64 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Размери без стойка | 123.4 x 75.2 x 21.8 cm |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |