- -33,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 139 cm (55``) |
| Display tehnologie | QLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie specială | QLED |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Android |
| Tip procesor | Quad core |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Disney+ |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Tehnologia HDR | HLG, Dolby Vision |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 20 W |
| Fără fir | Wi-Fi |
| Consum anual de energie /1000 ore | 64 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Dimensiuni fara suport | 123.4 x 75.2 x 21.8 cm |
| Pachet de conținut | la distanta |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |