- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 139 cm (55``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | QLED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | QLED |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Android |
| Τύπος επεξεργαστή | Quad core |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Disney+ |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Τεχνολογία HDR | HLG, Dolby Vision |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 64 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 123.4 x 75.2 x 21.8 cm |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |