- -46,02 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 109 cm (43``) |
| Технология дисплей | OLED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технология на изображението | PVR |
| Мощност на вградените говорители | 8 W |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Съдържание пакет | Дистанционно |