- -46,02 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 109 cm (43``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | OLED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Android |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Τεχνολογία εικόνας | PVR |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 8 W |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |