- -46,02 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 109 cm (43``) |
| Display tehnologie | OLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Android |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Tehnologia imaginii | PVR |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 8 W |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Pachet de conținut | la distanta |