- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 81 cm (32``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Специална технология | HDR |
| Качество на изображението | HD |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | VIDAA |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Disney+ |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| HDR технология | HDR 10 |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Аудио технология | DTS, Dolby Audio |
| Мощност на вградените говорители | 12 W |
| Wireless | Wi-Fi |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 26 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Размери със стойка | 72.8 x 47.3 x 17.3 cm |
| Размери без стойка | 72.8 x 43 x 7.6 cm |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 75 x 75 |