- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 81 cm (32``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie specială | HDR |
| Calitatea imaginii | HD |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | VIDAA |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Disney+ |
| Rezoluţie | 1366 x 768 |
| Tehnologia HDR | HDR 10 |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Tehnologia audio | DTS, Dolby Audio |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 12 W |
| Fără fir | Wi-Fi |
| Consum anual de energie /1000 ore | 26 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Dimensiuni cu suport | 72.8 x 47.3 x 17.3 cm |
| Dimensiuni fara suport | 72.8 x 43 x 7.6 cm |
| Pachet de conținut | la distanta |
| Compatibil VESA | 75 x 75 |