- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 81 cm (32``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | HDR |
| Ποιότητα εικόνας | HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | VIDAA |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Disney+ |
| Ανάλυση | 1366 x 768 |
| Τεχνολογία HDR | HDR 10 |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Τεχνολογία ήχου | DTS, Dolby Audio |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 12 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 26 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Διαστάσεις με βάση | 72.8 x 47.3 x 17.3 cm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 72.8 x 43 x 7.6 cm |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |
| Συμβατό με VESA | 75 x 75 |