- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 109 cm (43``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Специална технология | HDR, NanoCell |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | webOS |
| Ключови характеристики | LG Home Dashboard |
| Тип процесор | α5 AI Processor 4K Gen7 |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Disney+ |
| Гласов асистент | ThinQ® AI |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| HDR технология | HDR 10 |
| Технология на изображението | Nano Cell |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Характеристики на игрите | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Аудио система | Virtual 9.1.2 Up-mix |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Видове портове | CI+ slot, 1 x RF, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI 2.0 |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Консумирана енергия в режим готовност | 0.5 W |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 54 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class G |
| Размери със стойка | 967 x 620 x 200 mm |
| Размери без стойка | 967 x 564 x 57.7 mm |
| Размери на опаковката | 1055 x 660 x 142 mm |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |